У Запоріжжі відбулася перша частина двадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

На обороноздатність депутати спрямували понад 50 млн грн, 27 з них підуть на закупівлю дронів — сказав перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Власюк. За його словами, на підтримку військових спрямують і гроші з депутатських фондів.

Розглядалися питання на допомогу придбання дронів подвійного призначення для військовослужбовців. Також планується закупівля службових автомобілів високої прохідності.

Ще понад 53 мільйони спрямували на облаштування укриттів у місті та близько 140 мільйонів — на підготовку підприємств критичної інфраструктури до зими.

За словами секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва, оскільки вже зараз зрозуміло, що зима буде складна, було прийнято рішення, щодо резервних систем опалювання.

40 мільйонів спрямували на встановлення і підключення 12 пересувних котелень для медзакладів, отриманих в рамках проєкту USAID.

Це 12 пересувних котелень, які будуть розташовані в кожному медичному закладі.

Також депутати підтримали внесення змін до програми відновлення будинків, які були пошкоджені в результаті ворожих обстрілів.

Зокрема, за адресами: вулиця Зестафонська, 10; вулиця Сталеварів, 16; вулиця Кияшка, 22; проспект Соборний 151.

“Ми отримали субвенцію від держави відповідно до рішення, до постанови Кабінету міністрів, в обсязі 387 мільйонів 982 тисячі 414 гривень. Це субвенція, яку ми подавали, якщо ви пам’ятаєте, ми не в повному обсязі з місцевим бюджетом могли закласти на відновлення чотирьох будинків, тому ця сума буде розподілятися відповідно до недостачі”,— повідомив заступник міського голови Віктор Городинський.

Під час сесії під будівлею мерії відбувався мітинг.

“Гроші в першу чергу на ЗСУ!” – вимагають запоріжці.

Крім цього, мітингувальники просять ліквідувати КП “Муніципальна варта”. Люди прийняли звернення до влади.