У четвер, 25 серпня, на восьмій сесії Запорізької міської ради депутати виділили кошти на ремонт аварійного водогону, що забезпечує водопостачання Шевченківського району в рамках змін до «Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Запоріжжя на 2016-2018 роки».

Кошти підуть в тому числі і на ремонт водогонних мереж, закупівлю техніки для комунального підприємства «Водоканал», що сприятиме підвищенню ефективності роботи «Водоканалу». Понад десять мільйонів гривень виділено на ліквідацію аварійного стану ділянки водогону на вулиці Виробничій у Шевченківському районі. Йому більше 35 років, він забезпечує питною водою близько 150 тисяч мешканців Шевченківського району. На сьогодні ділянка водопроводу вимагає реконструкції.

Також  надано 11 млн. грн. для закупівлі чотирьох екскаваторів для КП «Водоканал». Наявність цієї техніки дасть можливість комунальному підприємству більш оперативно виконувати роботи з ліквідації аварійних ситуацій, що виникають на каналізаційних і водогонних мережах.