Депутат Запорізької міської ради, голова Жовтневої районної організації Партії регіонів Людмила Шаталова відзначила свій помітний ювілей. Щиро привітавши її із Днем народження, “Запорозька Січ” звернулась до ювілярки з декількома запитаннями, на які приязно отримала відповіді.
– Людмило Марківно, вже друге скликання підряд ви в складі постійної депутатської комісії міськради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин. Як працюється у цій непростій комісії?
– Роблю все від мене залежне, щоби відповідати вимогам цієї справді-бо особливої комісії. Уже її назва свідчить сама за себе. Буває, ми, тринадцятеро її членів, засідаємо 3–4 години… І суперечкам, пошуку справедливих рішень, здається, нема кінця-краю. Люди приходять до нас, як правило, з найневідкладнішим, найнаболілішим. Ще б пак! Земельні питання досить багатоликі: оренда, землеустрій, приватизація.
Відрадно, що в нашій комісії дібрано досвідчене, ділове товариство. Завжди відчуваю предметну підмогу в роз’язанні нагальних проблем з боку заступника голови комісії Сергія Гладченка, секретаря Неоніли Сепп, членів комісії Андрія Іванова, Володимира Кузенка.
– Очолюючи Жовтневу районну організацію Партії регіонів, ви об’єднали навколо себе депутатів-регіоналів різних рівнів для вирішення поточних клопотів громади. Будь ласка, бодай коротко про це.
– Діємо в руслі владної вертикалі. Звісно, пліч-о-пліч із райадміністрацією. Хто в цій своєрідній команді однодумців? Народний депутат України Ярослав Сухий, депутати Запорізької обласної ради Станіслав Адамовський, Юрій Гречиха, Ігор Грозовський, депутати Запорізької міськради Костянтин Вайтаник, Володимир Гунько, Вадим Рильський, Неоніла Сепп, Костянтин Сілін, Володимир Кузенко і ваша співбесідниця. Турбот у нас вдосталь: ремонт дахів і доріг, сприяння медустановам, дошкільним і навчальним закладам, освітлення вулиць і подвіp’їв, обладнання дитячих і спортивних майданчиків, вивезення сміття в приватному секторі… Під спільною опікою нашого регіонального депкорпусу тутешнє житлово-комунальне управління, дитсадки № №55, 75, 130, 319, 325, СШ №1 ім. Т. Шевченка, центральна районна лікарня тощо. Це, звичайно, далеко не весь перелік, куди ми скеровуємо кошти зі своїх депутатських фондів. Що приємно відзначити, зазвичай вони йдуть на конкретні, до того ж, невідкладні справи. Приміром, придбання медикаментів за глаукомною програмою, комп’ютерів, велоергометрів, принтерів і таке інше. Будемо відвертими – фінансування ЖКГ, лікувальних, дошкільних, навчальних закладів ще недостатнє. І, на жаль, у повному обсязі чимало прохань і наказів виборців ще не виконано. Реалії, як завжди, невблаганні. Та рук ми не опускаємо.
– Людмило Марківно, з якого часу ви в Партії регіонів?
– Із 2006 року. Не шкодую, що приналежна до цієї серйозної політичної сили на терені сучасної України.
– Де народились, пані Людмило, звідкіля ваші корені?
– Благословенна Львівщина, містечко Красне. У середині п’ятдесятих років усією родиною переїхали до Запоріжжя.
– Хто ви за фахом?
– Свого часу закінчила Донецький інститут торгівлі за спеціальністю “економіка торгівлі”. Трудилась у багатьох магазинах Запорізького міськпромторгу молодшим, старшим продавцем. Була директором кількох магазинів, заступником директора з кадрів Запорізького міськпромторгу, заступником директора з управління персоналом ТОВ “Торговий дім “АК “Ритм”.
– Будь ласка, Людмило Марківно, якщо можна, розкажіть трохи про свою сім’ю.
– Разом із чоловіком Володимиром виховали доньку Олену. На превеликий смуток, чоловік помер після тривалої хвороби ще 1992 року… Пишаюсь онучкою Катериною.
– Які у вас уподобання?
– Люблю поратись біля землі, що й роблю на дачній ділянці у мальовничому куточку села Григорівка Запорізького району.
– А де приймає своїх виборців депутат міської ради Людмила Шаталова?
– Жовтнева райорганізація ПР і громадська приймальня – за адресою: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 75, каб. 219, тел. 218–73–36, 222–60–49, щовівторка з 15.00 до 17.00. А ще очікую на виборців першого і третього понеділків щомісяця у приміщенні Жовтневої райадміністрації з 15.00 до 17.00.
– І наостанку, Людмило Марківно, ще раз вітаємо зі славним ювілеєм! Усіляких вам щедрот, гараздів, успіхів у депутатській діяльності!
– Дякую! “Запорозькій Січі” зичу великих тиражів і вірних друзів-передплатників!