Початок навчального процесу вже не за горами і школи вже готуються відкрити двері для запорізьких школярів. На ремонти виділено кошти, але бюджетних грошей катастрофічно не вистачає на більшість потреб усіх загальноосвітніх установ, тому за справу беруться депутати, щоб підготувати всі навчальні заклади.

Депутат Запорізької міської ради від фракції “Солідарність” Геннадій Васильчук до Дня знань надав фінансову підтримку декільком школам і дитячим садкам, які знаходяться в його окрузі. Під час прийому громадян до депутата звернулася директор школи №76 з проханням оновити меблі в шкільній їдальні, оскільки та, що була на балансі, непридатна для експлуатації. Ця проблема довгий час хвилювала не тільки адміністрацію школи, а й батьків. З подібним проханням звернулося й керівництво школи №98. Кошти депутатського фонду Геннадія Васильчука надійшли в установи задля того, щоб придбати меблі і зробити ремонти в їдальнях. Все закуплене обладнання для двох шкіл відповідає до вимог, що пред’явлені до дитячих освітніх установ. До слова, на потреби установ було виділено 70 тисяч гривень. Депутат не обмежився своїм округом і допоміг ліцею №105, що в Олександрівському районі. Також кошти з фонду були виділені на потреби дошкільного навчального закладу №81 “Бірюсінка”. Свою активну допомогу надає глава Олександрівської районної адміністрації Валерій Мостовий і директор департаменту освіти Юлія Погребняк. Такий колективний підхід приносить свої плоди – школи округу готові до навчального року на 100%.

Як працівник сфери освіти Геннадій Васильчук завжди звертає увагу на проблеми, з якими стикаються не тільки керівники навчальних закладів, а й батьки дітей. На прийоми до депутата приходять з різними питаннями, які стосуються не тільки виділення коштів, а й іншої допомоги. На останньому з таких, до депутата звернувся батьківський комітет школи-інтернату для дітей з вадами зору “Орієнтир”, який знаходиться поблизу Набережної магістралі, з проханням допомогти у вирішенні питання, що стосується проходження міського маршруту №85. Як відзначають батьки, цей вид транспорту не доїжджає до інтернату кілька зупинок і дітям з вадами зору важко дістатися до школи. Депутат обіцяв вирішити це питання найближчим часом.

Геннадій Васильчук вважає, що допомога освітнім установам – це одне з найперших завдань, які вимагають оперативного вирішення, оскільки діти – майбутнє України, і за нього потрібно боротися. Проблеми шкіл, розташованих на території виборчого округу депутата, постійно знаходяться під пильною увагою. Викладацький склад, адміністрація навчальних закладів та батьки щиро висловлюють подяку депутату за надану допомогу, адже все, що було зроблено напередодні навчального року, – це крок для забезпечення максимально комфортного процесу навчання.

Депутат від фракції “Солідарність” Геннадій Васильчук стверджує, що це лише мала частина того, що планується зробити в найближчому майбутньому.