З 1 травня стартує прийом проектів на участь у Громадському бюджеті-2018. Ініціативи, які отримають найбільшу підтримку городян, будуть реалізовані у наступному році.
З 1 по 31 травня в Запоріжжі приймають проекти для участі в Громадському бюджеті-2018. Подати проект необхідно онлайн на сайті «Громадський бюджет
м. Запоріжжя» (http://gb.meriazp.gov.ua/uk) та принести заповнені бланки із всіма додатками та зібраними підписами до управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради за адресою: пр. Соборний, 206,
І поверх, каб. 114. Прийом заявок здійснюється у робочий час: пн. – чт.: 9:00–18:00; пт.: 9:00–16:45; перерва: 13:00–13:45.
Як розповіла голова Координаційної ради з питань Громадського бюджету Катерина Акула, головна мета проекту – разом з мешканцями зробити Запоріжжя цікавішим, привабливішим. Як приклад Катерина Акула назвала Алею випускників у парку Трудової слави – один з реалізованих проектів. Сьогодні тут із задоволенням гуляють та фотографуються городяни.
Більш детально з вимогами до проектів можна ознайомитись на офіційному сайті Запорізької міської ради у розділі «Громадський бюджет». Перед подачею проекту на участь у громадському бюджеті необхідно обов’язково ознайомитись з «Положенням про Громадський бюджет у місті Запоріжжі». Відбір проектів буде проводити Координаційна рада з питань Громадського бюджету.
Начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Володимир Головешко відзначив,що сума на реалізацію громадських ініціатив була збільшена до 10 млн грн. Крім того, з року в рік росте кількість громадян, які подають проекти та голосують за них. У 2016 році у Громадському бюджеті взяли участь більше 200 тисяч запоріжців.
– У Запоріжжі третій рік поспіль стартує така ініціатива, як Громадський бюджет. Це один із спільних проектів містян і міської влади, який здатен змінити не лише вигляд Запоріжжя, а й відношення до нього мешканців і гостей. Громадський бюджет дає запоріжцям гарну можливість взяти безпосередню участь в управлінні містом і його бюджетом та реалізувати цікаві, незвичні проекти, – розповів Володимир Головешко.
Нагадаємо, міський проект Громадський бюджет реалізується в Запоріжжі з 2016 року. У 2017 році було реалізовано 21 проект-переможець, у 2018 будуть втілені 33 проекти. У 2018 році були прийняті зміни до «Положення про Громадський бюджет», які вдосконалюють механізми реалізації громадських ініціатив.