За матеріалами ДБР перед судом постане посадовець Запорізької ОДА, який вимагав $170 тисяч у представників держпідприємства

Керівник одного з управлінь, що входить до Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА вимагав у керівників державного підприємства та його філії  гроші за можливість надалі нормально працювати.

У разі відмови, погрожував проведенням додаткових  перевірок та, навіть, озвучував можливість відібрати у філії земельну ділянку, на якій вона здійснює свою законну діяльність.

Правоохоронці затримали посадовця у вересні минулого року під час отримання частини хабаря у  розмірі понад 1 мільйон гривень.

Чиновника обвинувачують у вимаганні коштів з погрозою обмеження законних інтересів потерпілого, вчиненого службовою особою з використанням свого службового становища, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 189 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна. Під час слідства, на його нерухоме та інше майно накладено арешт.