Про роботу, життя, цілі та плани на майбутній рік депутат Ігор Бурчак розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Запорозькій Січі»

Ігор Бурчак, депутат міської ради від Партії Володимира Буряка Єднання, – людина справи. Йому довіряють запоріжці та колеги, бо своєю роботою Ігор Бурчак неодноразово доводив: головне – це люди. І для досягнення результату важлива команда однодумців, в якій він працює і з якою досягає поставленої мети.

Рік тому до Запорізької міської ради зайшли депутати нового скликання. Найбільшою фракцією стали депутати від Партії Володимира Буряка «Єднання» – люди з честю, досвідом роботи та відповідальністю перед містянами. Один із них – Ігор Бурчак, який представляє Шевченківський район. Про роботу, життя, цілі та плани на майбутній рік депутат розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Запорозькій Січі»119884974_109651650889558_1239214971204290748_n

Ви мріяли колись стати депутатом? Що змінилося у вашому житті після отримання мандату?

Ще зі студентських часів я стежив за розвитком політичного життя в нашому місті, ніколи не був байдужим до того, що відбувається. Запоріжжя завжди було багате на персоналії та структури, що впливали на розвиток міста. І я завжди розумів, що на будь-яке рішення потрібна політична воля. Коли думав, чи брати участь у виборах, розумів, що для мене важлива команда, в якій я працюватиму, і люди, які поділяють мої принципи.

Через свою роботу я дуже багато спілкувався з представниками влади, тому розумів, як повинен працювати депутат. Тому головне, що змінилося у житті після отримання мандата, це рівень відповідальності. Я вдячний мешканцям Запоріжжя, які у мене повірили та підтримали на виборах. Відчуття відповідальності перед містянами та бажання розвивати місто – ось моя мотивація.

Що найскладніше у роботі депутата? Згадайте, будь ласка, історію прийому чи виїзду, яка справила на вас найбільше враження.

Мій перший депутатський прийом запам’ятався назавжди. Це було дуже важко, емоційно складно. Я розумів, що в коридорі стоїть черга людей похилого віку, яким через стан здоров’я важко перебувати тривалий час на ногах, або матусь з маленькими дітьми, яким необхідна матеріальна допомога на лікування малюка. А прискорити процес ти ніяк не можеш, тому що вислухати потрібно кожного і постаратися допомогти, чи то питання виділення матеріальної допомоги, вирішення побутових питань тощо.

І в ситуації врятували мої помічники, які допомагали тим, хто звернувся заповнити документи, консультували їх, і людям не доводилося стояти в черзі болісно довго. Звичайно, допомогти хочеться кожному, і в силу своїх можливостей я намагаюся це робити.подар

Яким він був ваш перший рік депутатства?

Насиченим. Загалом цей рік у житті нашого міста сповнений подій, ситуація в країні змушує зважувати всі рішення кілька разів. Ну, а пандемія, що триває, змушує нас працювати і жити в абсолютно нових умовах, адаптуватися до сьогоднішніх реалій.

Як змінилося за цей рік ваше ставлення до міста та людей?

Я народився у Запоріжжі – це моє рідне місто. І я щиро бажаю, щоб місто розвивалося, ставало красивішим, і життя в ньому було комфортним і стабільним. Ну а ми, запоріжці, дуже щирі та соціально активні. І я на 100% упевнений, що часи, коли Запоріжжя називали сірим та безликим містом минули, ми на старті активного розвитку. Так що рухаємося тільки вперед, і, як каже гасло Партії «Єднання» – Продовжимо розпочате!

Чи трапляються у Вас розбіжності з колегами і як знаходите спільну мову?

Звісно, ​​бувають. І, я вважаю, це нормально, коли працюєш у команді спеціалістів. Діалог здатний вирішити будь-які розбіжності та дійти правильного вирішення. Якщо людина готова почути іншу думку та орієнтована на вирішення проблеми, то розбіжності це лише стимул рухатися далі.

Чи складно поєднувати депутатство з керівництвом такого великого підприємства?

Складно, але можливо. Робота ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» спрямована на надання якісних послуг із поводження з побутовими відходами у місті. Ми працюємо для комфортного життя мешканців міста. Для кого працюють депутати? Також для мешканців міста та діяти мають також у їхніх інтересах. Ось і є загальна складова, вона допомагає поєднувати.

Грудень – час підбиття підсумків року, що минає, і планування справ на рік майбутній. Які плани у вашому календарі?

Робота у 2021 році поставила темп на майбутнє. Планую лише нарощувати оберти та приділити більше уваги у 2022 році питанням розвитку та допомоги ОСББ, розвитку інфраструктури та благоустрою Шевченківського району. Окремим пунктом плану виділяю питання приватного сектору, тому що у Шевченківському районі площа приватного сектору найбільша у місті.

Ну і звичайно, виділення матеріальної допомоги містянам теж займає вагоме місце в плані-2022р. Тому що зараз непрості часи, і все більше людей потребують підтримки.265670924_424911929363527_6532899116308988058_n

Ви депутат фракції партії Володимира Буряка «Єднання», яка має дуже високий рейтинг. Що для Вас означає робота у цій Партії?

Для мене партія – це команда однодумців, команда експертів різних галузей, які готові до будь-яких складних завдань. Цей рік показав нашу згуртованість та бажання працювати на благо розвитку нашого рідного міста. Я пишаюся тим, що можу представляти саме цю партію у міській раді.

Депутати від Партії «Єднання» ведуть результативну роботу на округах та активну діяльність у соцмережі. Чи це очевидно показник того, що містяни довіряють Партії та її представникам?

Містяни побачили реальні результати, а не порожні слова та обіцянки. Ми постійно проводимо прийоми та зустрічі, завжди активно спілкуємось із запоріжцями та відкриті до діалогу. Тож нас запрошують, тож нас завжди раді бачити, тож нам довіряють. Усі депутати від Партії Єднання індивідуальні, але при цьому ми працюємо цілісно.

Як ви вважаєте, чи має бути Кодекс поведінки депутата? Адже зараз деякі депутати поводяться не завжди коректно навіть на сесіях

Об’єктивно? Але навіщо нам потрібний ще один бюрократичний документ. Кодекс поведінки депутата – моральний аспект. А мораль і норми правильної поведінки повинні бути апріорі, незалежно від того чи ти є депутатом чи ні. Ну як людина, що відбулася, вивчатиме «що таке добре, а що таке погано». У людини це вже є, або вже не буде.

Ви азартна людина? Не хотілося жодного разу викликати на батл чи парі когось із колег?

На батл чи парі? Мені цікавіше попрацювати в одному проєкті, спробувати зробити щось разом. Ось тоді й можна виявити свій професіоналізм та ерудицію. І результат у цьому буде. А доводити щось через змагання це гра на публіку.

251133232_400408245147229_4858528230068181414_n

Ігор Бурчак – депутат серйозний та відповідальний. А яка людина Ігор Бурчак? Що він полюбляє? Як проводить вільний час?

Питання самолюбування. Яка я людина, об’єктивно зможуть відповісти мої близькі, друзі та колеги. Завжди намагаюся чинити по совісті та вибирати золоту середину. Дуже ціную час, який вдається провести з рідними та друзями, коли можна розслабитись та насолодитися моментом, як зараз модно говорити «заземлитися». Напередодні свят це саме те, чого хочеться найбільше. Тому, користуючись нагодою, хочу привітати всіх мешканців міста з Новим роком і Різдвом Христовим. Бажаю всім справжнього сімейного щастя та затишку, нехай ці свята пройдуть в атмосфері кохання та теплоти. Нехай усі Ваші близькі люди будуть здорові та Новий 2022 рік принесе кожному запоріжцеві нові можливості та перспективи!