З 1 травня в регіоні відновили свою роботу 22 продовольчі ринки

Торгувати продовольчими товарами на ринках дозволено за умов дотримання санітарної безпеки. Покупці і продавці повинні бути в масках, обов’язковий температурний скринінг на вході, дезінфекція торговельних рядів, наявність у вільному доступі антисептиків, захисні екрани тощо. За виконанням цих умов слідкують фахівці Держпродспоживслужби. Інспекції проводять щодня.

У святкові дні 1-3 травня на ринках області були виявлені поодинокі порушення карантинних вимог. Переважно вони стосувались дотримання дистанції, обробки рук, правильності використання засобів індивідуального захисту, продажу непродовольчих товарів тощо. Їх усували одразу після зауважень інспекторів. Однак, двом підприємцям у Мелітополі та Василівському районі за результатами перевірки направили два приписи на негайне усунення виявлених порушень, повідомляється на сайті Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Крім цього, поблизу агропродовольчих ринків, які ще не почали працювати, були зафіксовані випадки стихійної торгівлі. Контроль за ринками триває, в подальшому будуть проінспектовані базари, які готуються до відкриття.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, у Запоріжжі з 1 травня відновили роботу найбільші ринки – Критий та Центральний.

Читайте також: Гаманці запоріжців стануть важчими від нових монет – відео