Ми переживаємо перший в новому 20-річному циклі коридор між 2 затемненнями – Місяця та Сонця

Він розпочався 26 травня з Місячного затемнення і завершиться 10 червня сонячним затемненням. Те, що відбувається в цей період, буде мати велике значення на багато років вперед. Тож відповідально підійдіть до планування свого майбутнього.

Місячне затемнення наступає в повний місяць поблизу Місячних Вузлів. Місячне затемнення – це затемнення Душі, в такі дні багато що бачиться в чорному світлі, виникає невдоволення життям. Повний місяць – це опозиція Сонця і Місяця, тобто Земля в цей період знаходиться між Сонцем і Місяцем.

У Повне Місячне затемнення 26 травня ми повинні були позбутися похмурих емоцій і увімкнути свідомість, почати думати, аналізувати і знаходити оптимальні рішення для наявних проблем. Мали позбутися застарілого і нежиттєздатного. Як раніше – вже неможливо, відбувається переоцінка усталеного, з необхідністю шукати нові варіанти, але які – поки що не видно, до кінця не зрозуміло. І ось у Сонячне затемнення 10 червня, тобто в молодий місяць, все стане зрозуміло, і в життя увійде нове, позаду залишиться старе, почнуться оновлення, і люди будуть набувати нового досвіду.

Щоб згладити гостроту суперечностей, знизити градус напруги, розв’язати кармічні вузли, в цей коридор затемнень необхідно проаналізувати своє життя, отримати певні уроки, зрозуміти і визнати припущені помилки, внести корективи і сміливо рухатися в напрямку реалізації цілей.

Опозиція 2 войовничих планет – Марса і Плутона

Складний період для всіх – перша декада червня. Приблизно з 1 червня відчувається протистояння Марса і ретроградного Плутона. Згадайте події другої половини червня 2019 року – попередню опозицію Марса і Плутона, це допоможе уникнути помилок в сьогоденні.

Опозиція 2 войовничих планет Марса і Плутона, посилюється тим, що станеться в коридор затемнень на ретро Меркурії. Аварії, гучні злочини, протести, ескалація військового конфлікту – найбільш вірогідні події першої декади червня. Підвищена конфліктність, душевна напруженість сприяє прояву важких захворювань. Ми можемо почути про великомасштабні політичні, економічні або природні явища. Невдалий час для розв’язання назрілих проблем розподілу прибутку. Це важкий період для шлюбу чи любовних стосунків.

Сонячне затемнення дарує прояснення

10 червня о 13:42 за київським часом відбудеться Кільцеве Сонячне затемнення, яке символічно можна схарактеризувати як Прояснення. Розчищаємо шлях, отримуємо ресурси.

Сонячні затемнення сприятливі для корекції якостей характеру, для зміни в поведінці, у взаєминах. У Сонячне затемнення немає Сонця, тобто свідомості, але багато Місяця – емоцій. Ясність, воля, свідомість замінюється емоціями, мало життєвих сил. Свою центральну роль людина не бачить усвідомлено. Ненароком може продемонструвати те, що має бути приховане. Видно емоції, відсутнє розуміння загрози. Майбутнє не освітлене, не усвідомлюється, багато тривог і хвилювань в ці дні. Людина не бачить, не відчуває і не розуміє, як використовувати можливості. Реальність спотворена – затьмарюється Сонце. Нове, незнайоме сприймається у спотвореній реальності. За Місяцем, якого багато, тобто багато емоцій, спливають страхи, хочеться усамітнитися. З’являється страх бути на видноті, продовжити себе у творчості, в дітях.

«Струс» в інтересах майбутнього

Оскільки Сонячне затемнення 10 червня 2021 відбувається в знаку Повітряної стихії – в Близнюках, то ресурси для майбутнього можна придбати шляхом активізації ментальної сфери – навчання, отримання інформації, спілкування. Це затемнення є продовженням Кільцевого Сонячного затемнення 31 травня 2003. Можна спробувати пригадати події цього періоду, і використовувати минулий досвід.

У цей період варто бути готовими до того, що життєві сили можуть перевірятися в екстремальних ситуаціях. Тобто це буде «струс» в інтересах майбутнього. Перегляд майбутніх перспектив, з урахуванням минулого досвіду, і повне оновлення, трансформація, відродження.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 7-13 червня