Учні школи №88 точно знають, адже саме вонистали переможцями міського етапу змагань загонів юних інспекторів руху. 

Одним із важливих напрямків роботи Національної поліції України залишається профілактика дотримання правил дорожнього руху серед дітей. Сюди входить і щорічний огляд-конкурс юних інспекторів руху. За допомогою змагань працівники поліції зробили вивчення правил дорожнього руху для дітей справжнім святом. У цьому році міський конкурс під девізом «Молоде покоління – за безпечний рух!» проходив з 10 по 19 квітня.

Як розповів старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Андрій Топчій, у конкурсі взяли участь команди з усіх районів Запоріжжя. Перед змаганнями загони юних інспекторів руху побажали один одному успіхів, після чого командири отримали маршрутні листи і почали виконувати завдання.

На всіх етапах конкурсу було гаряче та емоційно. Кожна команда доклала всіх зусиль, щоб здолати всі бар’єри та представити свій район з кращого боку. Учні показали гарні знання Правил дорожнього руху, майстерність володіння жестами регулювальника, якісного керування велосипедом.
Одним з найголовніших і цікавих етапів став конкурс агітбригад, в якому юні помічники правоохоронців вміло розкрили головну тематику – пропаганда Правил дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

Незважаючи на те, що було складно і всі команди виступили гідно, члени жюрі все ж визначили переможця. Право представляти місто Запоріжжя на обласних змаганнях надано ЮІРівцям школи №88.  Саме вони представлятимуть місто Запоріжжя на обласному етапі змагань.

Всі команди були нагороджені почесними грамотами, призами та солодощами. Але найголовніше, що всі учасники змагань, отримали не лише масу яскравих емоцій і незабутніх вражень, а й закріпили знання правил безпеки дорожнього руху.