Міський голова оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста територіального відділу освіти, молоді та спорту Шевченківського району управління освіти і науки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради. У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіють державною мовою, мають навички роботи на комп’ютері.
Необхідні документи:
– заява про участь у конкурсі;
– заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки 4х6 см;
– копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
– декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї за минулий рік;
– копія документів, які засвідчують особу;
– копія військового квитка (для військовослужбовців чи військовозобов’язаних)
Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня оголошення в газеті.
Відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” та указу Президента України від 25.01.2012 № 33/2012 “Про порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування” протягом трьох днів з дати одержання повідомлення про результати конкурсу кандидат надає письмову згоду на проведення спеціальної перевірки та медичну довідку про стан здоров я за формою, затверджену Міністерством охорони здоров’я.
Звертатися за адресою: 69068 м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 145-а, територіальний відділ освіти, молоді та спорту Шевченківського району управління освіти і науки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 67–79–59, 68–80–24.