В запорізькій гімназії № 28 за дорученням мера Володимира Буряка провели службову перевірку щодо факту булінгу учня

Інцидент трапився в березні. В соцмережах з’явилась інформація про знущання учнів закладу над своїм однокласником. Історія шокувала жителів міста. Правоохоронці розпочали перевірку заявлених фактів.

Також, за дорученням мера Запоріжжя Володимира Буряка в гімназії провели додаткову службову перевірку за участі незалежних педагогів, психологів, представників ювенальної превенції.  За її результатами було вирішено звільнити класного керівника і заступника директора з виховної роботи. Їм також буде заборонено працювати в системі освіти міста. Директор гімназії № 28 та психолог закладу отримають догану.

– Подібні ситуації є неприпустимими у жодній школі, жодному навчальному закладі міста. Педагогам, які допускають знущання по відношенню до школярів, не місце у системі освіти Запоріжжя. Це моя принципова позиція. Я не допущу щоб звільнені за результатами перевірки педагоги знову працювали у системі освіти Запоріжжя, – підкреслив Володимир Буряк.

Окрім цього батьки учня, який знущався над свої однокласником, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.