В болгарському місті Софія на килимах спортивного залу «Асікс АРЕНА» відбувся 56-й міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед дорослих. Понад 150 борців греко-римського стилю з 23 країн світу взяли участь у цьому традиційному турнірі. Українські борці греко-римського стилю тричі піднімалися на п’єдестал пошани: бронзові нагороди завоювали Андрій Антонюк (83 кг) і Микола Кучмій (130 кг), а в останній день змагань до фіналу вийшов запорожець Денис Дем’янков (67 кг), де завоював срібну нагороду.

У загальнокомандному заліку українська збірна з греко-римської боротьби завершила змагання на четвертому місці.№3 Юніорки

А в Південному боролись юніорки

У невеликому містечку Південному, що під Одесою, пройшов чемпіонат України з боротьби серед юніорок 1998-2000 р.н. Здобувши п’ять дострокових перемог, титул чемпіонки України у вазі 53 кг завоювала наша спортсменка з Токмака Євгенія Павлова.

Таким чином вихованка Геннадія Кірпінєва забронювала собі місце в національній збірній України, яка цього року виступить на чемпіонатах Європи та світу.