У Палаці спорту ПАТ «ЗАБ» відбулася передсезонна прес-конференція баскетбольного клубу «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG».

— 30 вересня головна команда нашого клубу стартує в чоловічому чемпіонаті України, — сказав у вступному слові президент БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG» Віктор Стельмаков. — Завдяки нашому спонсору паливній компанії «ЗапоріжОйлГруп» нам вдалося зберегти кістяк команди, а залучення ще одного, сподіваюсь, надійного спонсора – міжнародної букмекерської компанії «Парі-Матч» – дозволило доукомплектувати склад гідними виконавцями. Певна допомога команді надходить і з обласного бюджету. Перед оновленим колективом поставлено мету – успішний виступ у Суперлізі «Парі-Матч» та, як мінімум, вихід до плей-офф.

Власник компанії «ЗапоріжОйлГруп» Олег Серовський висловив думку, що, якби не прагнення керівників Федерації баскетболу Запорізької області та баскетбольного клубу зберегти традиції популярної гри, команди Суперліги в місті на Дніпрі не було б. «І коли бачиш таке прагнення, відмовити в допомозі неможливо, – зазначив Олег Володимирович. – Я і моя компанія вважають за честь допомагати запорізькому баскетболу. Свою місію ми вже частково виконали минулого сезону. Окрім фінансової допомоги, ми виділяли паливо для поїздок команди на ігри до інших міст. Нині, слава Богові, з’явився ще один спонсор, потужний, який допоможе розвивати запорізький баскетбол. Вкотре повторюю, звертаючись до представників бізнесу: допомагаючи баскетболу, ви допомагаєте власному бізнесу, розвиткові дитячого спорту. Дуже хочеться, щоб у прийдешньому сезоні команда «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG» досягла вагомих результатів. Адже нині є можливість розширити ростер команди, яка, до речі, розраховує на підтримку глядачів. Звичайно, без них команда теж може розраховувати на пристойний результат, але дуже добре, коли є «шостий гравець». Зі свого боку, ми сприятимемо притоку глядачів організацією шоу, конкурсів і вікторин під час матчів.

Головний тренер команди Дмитро Щиглінський розповів, що під час міжсезоння його підопічні провели повноцінний тренувальний збір у Приморську, де головна увага приділялася загальній фізичній підготовці. «На наступному етапі, – вів далі Дмитро Іванович, – до нас приєднався Макс Конате, поверненню якого до команди я дуже радий, і Павло Буренко, який має чималий досвід виступів в елітних клубах. Їхній прихід розширить наші можливості щодо ротації й закриє ті проблеми, які ми мали на позиціях першого та п’ятого номерів.

Капітан команди Олександр Рибалко запевнив журналістів, що мікроклімат у колективі бойовий, усі гравці нетерпляче чекають на старт у чемпіонаті країни. «Наш девіз: є фаворити, але немає непереможних команд» – сказав Олександр.