Міська дитяча лікарня №5 відремонтує укриття за 1,275 млн грн.

Про це повідомляється в реєстрі публічних закупівель Prozorro.

Учасники процедури повинні надати документи, що відповідають кваліфікаційним критеріям, встановленим замовником, мати документальне підтвердження досвіду виконання аналогічного договору. Надаються послуги з матеріалів виконавця, його силами та засобами, — вказано в тендерній документації.

Серед робіт, які треба виконати у принаймні 9 приміщеннях, — відбивання штукатурки, очищення вручну внутрішніх поверхонь стін від олійної фарби, розбирання покриттів підлог із керамічних плиток, демонтаж 23 дверних коробок у кам’яних стінах, навантаження та перевезення сміття до 15 км, улаштування обшивки стін гіпсокартонними плитами, шпаклювання стін, встановлення розеток і вимикачів та інше.

За якою адресою містяни зможуть знайти нове укриття в Запоріжжі — в тендерній документації не вказано.

У п. 4.3 зазначається, що це буде саме в Запоріжжі.

Аукціону проведено не було. Лише одна пропозиція від ТОВ “Запорізька будівельна компанія”, що спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових будівель. Директором та власником компанії є Юрій Сенькін. В минулому році компанія отримала найбільшу кількість державних замовлень за всі роки існування – 47,6 мільйона гривень.