Через пошкодження повітряної лінії без електропостачання залишився 31 споживач у м. Запоріжжя. Аварійно-відновлювальні роботи заплановані на сьогодні.

Взагалі сьогодні без електропостачання – більше 24 тисяч споживачів у 75 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 340 абонентів у м. Запоріжжя, знеструмлених раніше, та 50 споживачів на території обслуговування Оріхівського районного відділення.

Разом з тим, сьогодні вночі внаслідок ворожих обстрілів було знеструмлено 5 960 абонентів Степногірської дільниці у 4 населених пунктах Василівського району.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Кам’янсько-Дніпровському та Токмацькому районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

По Гуляйпільському районному відділенню через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи вчора не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

Ситуація із водо- тв газопостачанням без змін.

За можливості аварійно-відновлювальні роботи будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень.