Через ворожі обстріли не вдається стабілізувати роботу комунальних мереж.

На сьогодні, 05 вересня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання більше 35 тисяч споживачів у 113 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 1,5 тисячі споживачів. Енергетики заживили 180 домівок у 2 населених пунктах на території обслуговування Оріхівського районного відділення, що були знеструмлені раніше через ворожі обстріли.

Фахівці Запорізьких районних електромереж усунули пошкодження в місцевих електромережах, що виникло вчора, та відновили енергопостачання 439 родин одного з населених пунктів району.

Також у Запоріжжі аварійно-ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» повернули світло загалом 951 абонентові, чиє енергоживлення було перерване вчора внаслідок технологічних порушень в електромережах.

Втім війна продовжуєте руйнувати енергетичну інфраструктуру області. Цієї ночі через потужні ворожі обстріли на території обслуговування Оріхівського районного відділення було пошкоджено кілька високовольтних ліній електропередачі, внаслідок чого були знеструмлені ще більше 16 тисяч домівок.

Крім того, через відключення високовольтної повітряної лінії електропередачі на ранок порушено енергопостачання 1,2 тисяч абонентів Вільнянського міжрайонного РЕМ.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Кам’янсько-Дніпровському та Токмацькому районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.
По Гуляйпільському районному відділенню та Степногірській дільниці через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи не проводилися.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу ворожих обстрілів зазнали об’єкти цивільної інфраструктури у районі населених пунктів Гуляйполе, Щербаки, Дорожнянка, Залізничне, Полтавка, Микільське, Червоне, Успенівка, Ольгівське, Новоандріївка, Новоданилівка, Білогір’я, Малинівка, Кам’янське.

Надійшло 12 повідомлень про пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури.