​​Комунальні мережі області невідкладно відновлюються за першої можливості.

На сьогодні, 11 листопада, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання понад 25 тисяч споживачів у 72 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» усунуло пошкодження, що виникли минулої ночі в електромережах Степногірської дільниці через бойові дії, та відновило енергопостачання 5 950 місцевих домогосподарств.

На ранок має місце 1 одиничне відключення по м. Запоріжжя.
По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Кам’янсько-Дніпровському та Токмацькому районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

По Гуляйпільському та Оріхівському районним відділенням через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи вчора не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

За інформацією АТ «Запоріжгаз» на сьогодні по області без газопостачання знаходиться більше 150 тисяч абонентів у 206 населених пунктах області. Через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей в області повністю відключені 199 та частково 7 населених пунктів.

Минулої доби у м. Запоріжжя відновлено газопостачання 13 побутових споживачів, припинене раніше внаслідок обстрілів.
У інших населених пунктах аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень. По «Мелітопольгазу» та тимчасово окупованим територіям області актуальна інформація щодо стану газопостачання відсутня.

За наявною інформацією на сьогодні на підконтрольних територіях області внаслідок бойових дій та обстрілів без централізованого водопостачання залишаються 33 населені пункти Василівського та Пологівського районів.

На підконтрольній території залишаються пошкодженими 12 об’єктів водопостачання. Аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень.

У Запоріжжі на сьогодні внаслідок обстрілів вибуховими хвилями пошкоджені віконні прорізи (розбите скло, пошкоджені рами) на 18 котельнях, 3 центральних теплових пунктах та насосних. Для можливості здійснення господарської діяльності та забезпечення безпечних умов праці персоналу пошкоджені віконні прорізи були тимчасово закриті плитами ОSB.

За наявною інформацією на сьогодні внаслідок бойових дій у населених пунктах області повністю зруйновано або частково пошкоджено 2 078 домоволодінь.