Люди порівняли меню вінницьких садків із запорізькими та зрозумили, що у Запоріжжі продукти для дитячих садків закуповуються за завищеними цінами

Батьки запорізьких дошкільнят обурені цінами харчування у дитсадках. Вони порівняли меню вінницьких садків із запорізькими та зрозумили, що у Запоріжжі продукти для дитячих садків закуповуються за завищеними цінами.

Так, з 1 січня максимальна вартість харчування у вінницьких яслах (для батьків) становить 25,5 грн., а у старших групах – 34,5 грн. Для порівняння: у Запоріжжі ці показники з Нового Року становлять 33,14 грн. та 43,8 грн. відповідно. І це при тому, що у Запоріжжі з міського бюджету оплачується 40% вартості харчування, а у Вінниці – лише 25%. Загальна вартість харчування в яслах становить 34 грн. у Вінниці та 55,2 грн. у Запоріжжі, а у старших групах – 46 грн. у Вінниці та 73,02 грн. в Запоріжжі.

Винница1 Винница2

Батьки впевнені, що це наслідком завищених закупівельних цін на продукти. Крім того, батьки вважають, що меню у вінницьких дитсадках, як мінімум, не поступається запорізьким, а за рядом критеріїв перевершують наші меню. Пропонуємо запорізьким батькам самостійно порівняти харчування дошкільнят у Вінниці із харчуванням своїх дітей (див. нижче). Обурені батьки мають намір вимагати від депутатів усіх рівнів та перевіряючих органів вивчити ситуацію у дошкільному харчуванні Запоріжжя, – пише “Прав.Да“.

Винница3 Винница4 Винница5 Винница6