У кіноконцертній залі ім. О. Довженка пройшов вже третій Бал ветеранів “Травневий феєрверк Молодості, Життя та Любові”. Біля прикрашеного завісами та стрічками входу до кінотеатру шановних гостей свята зустрічали директор ККЗ ім. Довженка Людмила Зеленюк, артисти та музиканти, військові ліцеїсти у парадній формі. Просто неба лунали пісні та привітання на адресу ветеранів Великої Вітчизняної війни.

А коли заграв духовий оркестр, майже всі гості свята пішли танцювати. Дідусів із орденами запрошували юні дівчата у бальних сукнях, а бабусь – юнаки у краватках-метеликах.
На жаль, все менше залишається учасників бойових дій, які захистили весь світ від фашистської навали, та й мало хто з живих дійових осіб тих подій через вік (наймолодшим учасникам війни вже більше 85 років) та стан здоров’я може виходити з дому. Та тим більша шана й найщиріші слова вітання й подяки їм!
Вітаючи учасників балу, міський голова Олександр Сін зазначив: “Добре, що свято проходить просто на проспекті, усі зараз можуть побачити, які поважні та красиві наші ветерани”.
Привітати учасників зі святом прийшли також депутат міської ради Віктор Короленко та інші представники міської влади.
Лунали пісні, грав духовий оркестр. Багато хто з гостей свята “Травневий феєрверк Молодості, Життя та Любові” отримав подарунки.
Фото Олександри БУДІЛКИ