Саме на цій вулиці в Заводському районі міста, за зверненням мешканців до Володимира Буряка, одразу в трьох житлових будинках розпочато і буде виконано капітальний ремонт із заміною вікон, вхідних дверей, приведенням в порядок під’їздів, дахів тощо

Багатоповерхівки на вулиці Історичній, 37а, б, в почали будуватись ще в середині 80-х років. Перші переселенці, приміром, в будинок 37-а заїхали в 1990 році, але з того часу, як вони стверджують, жодного разу його не ремонтували. Не дивно, що помешкання виглядало жахливо, до того ж, ще й протікало. Тож у 2016 році в рамках поточного ремонту за рахунок тарифу на утримання будинку за адресою Історична, 37а був проведений частковий ремонт покрівлі. А потім, під час робочої поїздки по Заводському району Володимира Буряка, до міського голови якраз і звернулися мешканці трьох будинків із наболілою за роки проблемою. Очільник міста дав відповідне доручення керівникові КП «Наше місто».

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

І от на минулому тижні в цих домах розпочата відповідна робота – люди тепер задоволені і навіть нахвалюють ремонтників за старанність виконання (підрядник ТОВ «Ніка-2012).

Генеральний директор комунального підприємства «Наше місто» Олександр Ніколаєнко звернув нашу увагу на те, що верхній поверх по вулиці Історичній, 37-а штукатури та маляри вже закінчили.

На 9-му поверсі також зроблять примикання, щоб під час дощу не затікала вода. Крім того, буде відремонтовано покрівлю, систему водовідведення, а також виконаний частковий ремонт машинного залу ліфта, – повідомив він.

А от голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району Андрій Баєв розповів, що на капітальний ремонт кожного із цих будинків з бюджету міста виділено понад 700 тисяч гривень.

-Роботи ми плануємо виконати до кінця року. У разі затримки їхнє завершення буде перенесено на наступний рік. Одномоментно відремонтувати всі будинки одразу неможливо, адже в житловому фонді Запоріжжя їх 4 тисячі штук, – резюмував Андрій Баєв.