Мери українських міст закликали представників політичних сил продемонструвати спільну позицію для захисту країни

Міністерство оборони України повідомило про суттєве загострення ситуації в зоні проведення операції Об’єднаних сил, зокрема й про істотну концентрацію військ Російської Федерації на кордонах з Україною та на території тимчасово окупованого Криму. Окрім цього, держава-агресор поширює неправдиві повідомлення про нібито “підготовку України до наступу на Донбас”, які мають на меті дискредитувати Україну на міжнародній арені, посіяти паніку серед населення тимчасово окупованих територій.

У зв’язку з цими Асоціація міст України виступила із заявою.

– На восьмий рік російської збройної агресії ворог не полишає спроб знищити Україну. Сьогодні він впритул підвів свої війська до кордонів нашої держави. Він прагне посіяти страх і паніку серед українських громадян, спровокувати внутрішнє протистояння. АМУ звертається до кожного українця – не бійтеся! Не вірте неперевіреній інформації та не поширюйте її. Залишимо страх ворогу. Холодний розум та впевненість робить нас сильними. Ми на своїй землі, за нами – правда. Саме тому нас підтримує світ, – йдеться в заяві.

Також в АМУ наголосили, що місцеве самоврядування є надійною опорою держави. Представники місцевого самоврядування, міські, селищні, сільські голови готові вживати усіх заходів для захисту України. Члени Асоціації міст України висловили готовність зробити все належне для підтримки територіальної оборони, збереження громадського порядку, безперебійної роботи систем життєзабезпечення міст.

Окрім цього, Асоціація міст України закликає представників українських політичних сил відкинути всі протиріччя та продемонструвати спільну позицію.

– Ми маємо відкласти свої партійні прапори задля захисту головного прапора – прапора України. Ми віримо у силу української армії та довіряємо українським дипломатам. Ми пам’ятаємо, що ті, хто стоять на передньому краї, потребують міцного тилу. Тому наше завдання сьогодні – забезпечити сильний тил нашим воїнам та дипломатам. Сьогодні час єднатися. Єднатися, щоб вистояти. Єднатися, щоб перемогти, – наголошується в заяві АМУ.

Читайте також: На Запоріжжі вводять обмеження на проїзд в міжміському та приміському транспорті