В актовій залі Запорізького національного технічного університету, 12 травня, вперше стартував проект  «Битва університетів» Запоріжжя «Студентська весна-2017. І етап». В ній взяли участь творчі колективи шести вишів (Запорізький національний технічний університет, Запорізький національний університет, Запорізький державний медичний університет, Класичний приватний університет, Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, Запорізька державна інженерна академія).

Привітав студентів з початком змагань заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

«В цьому році в нашому місті проводиться унікальний проект «Битва університетів». І хоча ми називаємо цей захід «битвою», але насправді це робиться для об’єднання молоді. Студенти дуже активні, творчі. Сьогодні вони покажуть свої таланти»,- сказав Анатолій Пустоваров.

Битва буде проходити в вісім етапів. В кожному виші відбуватимуться певні змагання. Наприклад, через місяць в медичному університеті пройде – міні-футбол, в ЗНУ – «Що?Де?Коли?», в КПУ- «Хто зверху».

«Ці змагання буду продовжуватися до 1 листопада. Тоді ж будуть підведені підсумки. А 17 листопада в Міжнародний день студентів буде оголошений переможець і вручені подарунки»,- розповів начальник Управління по роботі з молоддю та сім’єю Олексій Савицький.

Зала технічного університету була переповнена вболівальниками. Вони прийшли підтримати свої улюблені команди. Студентів з Миколаєва, Харкова та Одеси, які приїхали до медичного університету на наукову конференцію теж запросили відвідати цей захід і познайомитися з творчим життям запорізької молоді.

Учасники битви демонстрували перед суддями та глядачами свої творчі здібності: вони співали, танцювали, жартували, дарували своїм шанувальникам позитивний настрій.

По завершенню змагань було підведено підсумки протиборства. 1 місце посіла команда ЗНУ, 2 місце – команда ЗДІА, а на 3 місці – команда КПУ.

«Студентська весна-2017. І етап» проходитиме за сприяння Запорізької міської влади.

Тетяна НАУМЕНКО