Про діяльність депутата Запорізької міської ради двох останніх скликань Анатолія Шульги можна оповідати багато. Та зосередимось лише на деяких моментах.
Беручкий до всього, він непростого нинішнього часу робить чимало задля того, щоби його виборці (перший мажоритарний округ у Комунарському районі) справжнім чином відчували турботу про себе з боку обранця, якому довірились.
Депутатський фонд Анатолій Олександрович зазвичай силкується розподіляти ретельно, належно. Для першої дитячої лікарні, щоб придбати ліжка й інші меблі, виділив 10000 гривень. Стільки ж коштів надав для ремонту покрівлі ВРЕЖО № 11. Ремонтні роботи пішохідного переходу на вулиці Космічній-Радіо отримали підмогу депутата в сумі 35000 гривень. ЗОШ № 88 надано 20000 грн. для придбання лінолеуму. За 7000 гривень його депутатських коштів ЗОШ № 17 купила комп’ютерну техніку й спортивний інвентар. Матеріальної допомоги громадянам останнім часом надав на суму 30 000 гривень.
Безліч клопотів у депутата Анатолія Шульги як у секретаря постійної депутатської комісії міськради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності й правопорядку. Як правило, люди приходять до секретаря такої комісії з надією розв’язати вузли найскладніших проблем. Тут і невирішеності ЖКГ, громадянства, пенсійного забезпечення тощо.
– Прагну, спираючись на допомогу колег, – каже Анатолій Олександрович, – робити все від мене залежне, аби посприяти відвідувачам, що йдуть і йдуть до нас, почасти – як до останньої інстанції в пошукові правди… Слава Богу, в нашій комісії – досвідчені, вмілі депутати. Передовсім – її голова Володимир Гунько та члени Едуард Шершньов, Костянтин Вайтаник, Людмила Маринюк, Іван Костенко.
Запитавши Анатолія Олександровича про партійну приналежність, почув:
– Уже тривалий час перебуваю в лавах Партії регіонів. Свідомо й за переконанням обрав цю політсилу. Послідовно відстоюю позиції ПР, беручи участь у партійних зібраннях фракції в міській раді, проекті “Інформаційний пост “Розмова з людьми”, роз’яснюючи соціальні ініціативи Президента України. Під брендом партії здійснюю особисті доброчинні проекти (приміром, вітання ветеранів зі святами, вручення їм подарунків, передплата періодики й таке інше).
А ще депутат міськради Анатолій Шульга з середини 80-х років і дотепер – президент Запорізького автомобільного клубу, член спортивної комісії, голова робочої групи “Правил чесної гри” Автомобільної федерації України. Свого часу був головою комітету автомобільного кросу згаданої федерації.
– Хто ви за фахом, Анатолію Олександровичу?
– Закінчив Донецький політехнічний інститут за спеціальністю “Автомобілі і автомобільне господарство”, маю кваліфікацію інженера-механіка автомобільного транспорту. Трудився інженером технічного відділу, головним інженером, директором “Запоріжавтотехобслуговування”, директором корпорації “Автосервісу”.
– Якщо не заперечуєте, Анатолію Олександровичу, будь ласка, коротко про родину.
– Із дружиною Катериною Григорівною у нас двійко синів – Олександр і Андрій.
– І насамкінець – де ви приймаєте своїх виборців?
– У приміщенні ЗОШ № 17 другого і четвертого вівторків щомісяця з 15.00 до 17.00.