Керівник факультету одного з вищих навчальних закладів міста вимагала й отримала 47 тисяч гривень неправомірної вигоди за вступ та складання іспитів. 

24 жовтня слідчими обласного главку поліції під процесуальним керівництвом Вознесенівської окружної прокуратури закінчено досудове розслідування та направлено до Жовтневого районного суду з обвинувальним актом кримінальне провадження відносно посадової особи навчального закладу одного з вишів Запоріжжя.

Нагадаємо, 16 серпня оперативники управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області спільно зі слідчими слідчого управління обласної поліції спільно, під процесуальним керівництвом окружної прокуратури викрили корупційну схему 58-річної посадовиці.

Декан факультету навчального закладу за «винагороду» сприяла у вступі до університету на бюджетну форму навчання та успішному складанню заліків та іспитів під час сесії.

Правоохоронці задокументували «на гарячому» факт вимагання неправомірної вигоди: у студента – 6000 гривень, в абітурієнта – 41 000 гривень.

Фігурантку затримали безпосередньо після отримання всієї суми хабаря.

Під час досудового розслідування Жовтневим судом службовій особі обрано запобіжний захід у вигляді застави в 99 000 гривень та накладено арешт на її майно.

Дії правопорушниці кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Згідно з санкцією інкримінованої статті КК України жінці загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майнадділ комунікації поліції Запорізької області