У Запорізькому академічному українському музично-драматичному театрі імені В. Магара ще  до відкриття сезону пройшло чимало цікавих творчих подій.

Так, до 160-річчя Івана Франка у театрі відбулися «Франківські читання». Творча група під керівництвом режисера-постановника Віктора Попова, заслуженого діяча мистецтв України за сценарієм Наталії Ігнатьєвої, керівника літературно-драматургічної частини за  музичним  матеріалом  Наталії Боєвої, керівника музичної частини, заслуженого діяча мистецтв України, за участі артистів драми, артистів вокалу створили справжнє театральне дійство за творами І. Франка. Своїм полум’яним словом в театральних образах, створених акторами,  Франко  «ламав скелю неправди й гніту в ім’я правди й волі»,  лунали прекрасні музичні твори на його вірші. Багато вистав на початку осені театр подарував маленьким глядачам. Але, на жаль, є діти, що сьогодні знаходяться у лікарні і не можуть вибратися до театру. Тож театр пішов до цих маленьких пацієнтів. За доброю традицією театр подарував діткам, які лікуються в обласній дитячій лікарні, виставу — інтерактивну гру «Корисні поради Червоної шапочки» (режисер Леся Плохоткіна) за участю  артистів драми театру Поліни Чувашової, Віталія Павелка, Аліни Савицької.
Театр ім. В. Магара підготував ще чимало сюрпризів. До 28 вересня тут впроваджено соціальну культурно-мистецьку програму – найкращі вистави поточного репертуару театру. Вартість квитків — 30 гривень

 А ще театр впровадив нову послугу – «Шлюбна фотосесія» у фойє театру. Заявки приймаються за телефоном: 764-17-44
Як в усіх провідних закладах культури, діє онлайн придбання квитків на вистави. Можна звертатися на сайт www.musin.zp.ua, щоб замовити квитки.