У  Концертному залі імені Глінки відбувся особливий видовищний захід – концерт лауреатів всіх тринадцяти фестивалів “Акорди Хортиці”. Юні музиканти з усієї України виступили на великій сцені разом з академічним симфонічним оркестром обласної філармонії. Концертна програма була насичена і яскрава. Талановиті учасники представили неординарні музичні номери.
Особливо полюбилися публіці восьмирічні сестри Кисляк з Макіївки, які, коли почалася війна на Донбасі, були змушені покинути малу Батьківщину. Не залишилася байдужою до долі юних талантів і посприяла їх переїзду до Києва відома українська скрипалька, заслужена артистка України Богдана Півненко. Тепер дівчата із задоволенням займаються в десятирічці для обдарованих дітей. На концерті в Запоріжжі вони виконали концерт Вівальді для двох скрипок з оркестром.
Є ким пишатися і музичному Запоріжжю. Глядачі тепло зустрічали дует саксофоністів Миколи Кучкільдеєва і Єгора Брюхівця, вихованців заслуженого артиста України, концертмейстера групи фаготів, помічника головного диригента академічного симфонічного оркестру Сергія Худякова.
Атмосфера музичного свята приємно вразила всіх теплотою і душевністю. Особливо розчулило публіку те, що діти, які тільки-но ступили на стежину музики, виступили з професійними, талановитими і майстерними виконавцями із нашого симфонічного оркестру. Віриться, що такі  заходи допоможуть юним виконавцям впевнено крокувати до музичного Олімпу.