Адвокат заступника запорізького міського голови Анатолія Пустоварова Ігор Чумаченко заявив, що на сьогоднішній день у його клієнта немає ані статусу підозрюваного, ані свідка, повідомлення про підозру не вручали. Вони готові співпрацювати зі слідством, втім, зворотного зв’язку немає.

– Будь-яких документів у нас як у сторони захисту стосовно Пустоварова Анатолія Івановича немає, – зазначив він. – Була інформація в засобах масової інформації, тому ми знаходимося у Харкові, де заявили письмово, що ми готові співпрацювати, надавати покази, і надано засоби зв’язку — мобільний телефон мій особистий як адвоката Пустоварова.

Ігор Чумаченко наголосив, що після того, як з’явилася інформація прес-служби Харківської обласної прокуратури про те, що Анатолій Пустоваров нібито переховується від слідства, адвокат особисто зателефонував слідчому Харківської прокуратури і нагадав, що телефонував йому ще 23-го грудня.

– Я сказав слідчому, що від нього зворотного зв’язку немає, будь ласка, поясніть, чому така ситуація, що є якісь заяви від Харківської обласної прокуратури, якась неперевірена інформація щодо якогось переховування від слідства, – розповів адвокат. – Але він мені сказав, що були вихідні дні, ніякі слідчі та процесуальні дії не відбувалися.