На сьогодні, 03 жовтня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання – більше 21 тисячі споживачі у 81 населеному пункті Запорізької області, – повідомляє ЗОВА.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання майже 9 тисячі споживачів.

Найбільше пошкоджень вчора було зафіксовано в електромережах м. Запоріжжя.

Через складні погодні умови загалом в обласному центрі знеструмлювалися більше 8 тисяч домівок містян. Частина з них була заживлена до вечора, втім аварійно-відновлювальні роботи тривали й вночі, і до настання ранку енергопостачання переважної більшості запорізьких родин вдалося відновити. Станом на 07:00 залишилося заживити 90 абонентів.

По Степногірській дільниці фахівці «Запоріжжяобленерго» вчора усунули низку пошкоджень, спричинених ворожими обстрілами, та повернули світло загалом 400 споживачам. Також вчора відновили енергоживлення майже 300 абонентів Вільнянського міжрайонного РЕМ, знеструмлених через негоду. На жаль, на ранок в місцевих електромережах зафіксовано нове пошкодження, що спричинило відключення 250 родин. Аварійно-відновлювальні роботи розпочато.

В Оріхівських електромережах минулої доби через ворожі обстріли виникли нові пошкодження, було знеструмлено ще майже 3 тисячі домогосподарств.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Кам’янсько-Дніпровському та Токмацькому районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.