Запоріжці сплатили до державного бюджету сім мільярдів гривень упродовж січня-листопада, – повідомляє ГУ ДПС України в Запорізькій області.

Усього платники податків регіону спрямували до державного бюджету 7 мільярдів 79,5 мільйона гривень. У листопаді до держбюджету запоріжці сплатили 1 мільярд 328 мільйонів гривень.

Серед основних податків і зборів, які з початку року сформували найбільші надходження, – податок на доходи фізичних осіб, податок на додану вартість, військовий збір, податок на прибуток підприємств.

Нагадаємо, відповідно до Закону України від 8 листопада 2023 року № 3428-ІХ “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу України” з першого жовтня 2023 року частина податку на доходи фізичних осіб від оподаткування доходів у вигляді грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України на відповідній території України та згідно із зазначеними нормами Кодексу належить до доходів загального фонду відповідних місцевих бюджетів, зараховується в повному обсязі до спеціального фонду Державного бюджету України.