Початок осені – час великого яблуневого врожаю

Саме в вересні та жовтні можна вдосталь наготувати смачних пирогів та варення з цього запашного фрукту. Ми зібрали кращі ідеї для осінніх ласощів із яблук.

Шарлотка

Мабуть, найпопулярніший яблуневий пиріг. Для його приготування вам знадобляться лише яйця, мука та цукор. І дуже багато яблук.

Зефір

Візьміть яблука, білок з яєць, агар-агар та якісний блендер – і ви більше ніколи в житті не купуватимете зефір у магазині. Яблуневий зефір – один із найсмачніших.

Сік

Аби всю зиму насолоджуватися натуральним яблуневим соком, запасіться терпінням та доброю соковижималкою. Перевірено на собі – за вечір можна переробити до 50 кг яблук.

Сухофрукти

Гарний спосіб зберегти врожай, якщо не маєте вдосталь часу для його переробки. Вимийте яблука, поріжте кільцями та видаліть серцевину. Можна сушити фрукти на відкритому повітрі або, щоб пришвидшити процес, скористатися духовкою.

Печені яблука

Відкривайте інтернет, обирайте найсмачніший рецепт та готуйте страву, яка не лише вийде смачною, а й дуже корисною. Додайте вершкове масло, мед чи грецькі горіхи до продукту, й отримаєте найсмачніші в світі ласощі.

Читайте також: Обираємо парасольку: 7 головних критеріїв