Цими вихідними окупаційні війська зруйнували чотири десятки будинків у населених пунктах Пологівського та Василівського районів. Також пошкоджено фермерське господарство, ангар та сільськогосподарську техніку. В результаті обстрілів є загиблі та поранені громадяни.

Запорізькі правоохоронці задокументували збройні атаки російських злочинців по семи населених пунктах регіону.

Найгарячіше було на василівському напрямку. Окупанти нещадно гатили артилерією по житлових домівках мешканців смт. Степногірськ і села Приморського. Ударною хвилею в них повибивало вікна, потрощило двері. В деяких будинках від пряме влучання снарядів залишилися пошкодженими дахи, стіни та фасади.

Жителі Гуляйполя та прилеглих сіл Успенівка й Залізничне також повідомили про наслідки збройної агресії російських військових. Осколками розірваних снарядів пошкоджено понад десяти будинків. Також зруйновано господарчі та гаражні будівлі, ангар та сільськогосподарську техніку.

Окрім того, цими вихідними поліцейські зафіксували обстріли Оріхова та Преображенки Пологівського району. Снарядами пошкоджено декілька домівок і котельню у приватному секторі.

Внаслідок збройного злочину від рук російських загарбників загинули три людини. Одну жінку з осколковими пораненнями доставлено до медичного закладу.