З російського полону повернулися 13 захисників із Запорізької області.

Під час чергового обміну військовополоненими додому повернулися 13 захисників із Запорізької області. Більшість із них перебували в російській неволі ще з 2022 року. Про це повідомили в Запорізькій ОВА.

Загалом цього дня Україні вдалося звільнити 160 військовослужбовців. Серед них – бійці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Звільнені військові боронили країну на різних напрямках фронту, зокрема в Маріуполі та на території «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському й Сумському напрямках.

Попереду на захисників чекають лікування, реабілітація та довгоочікувані зустрічі з рідними.

Українська влада наголошує, що робота над поверненням усіх полонених, як військових, так і цивільних – триває.