Найголовніше в новорічній фотосесії – передати відчуття свята та очікування дива

Для того, щоб отримати яскраві новорічні фото, не обов’язково йти у фотостудію. Весь необхідний атрибут можна з легкістю знайти вдома. Підготуйте цікаві шкарпетки, подарункові коробки та продумайте власний сюжет, щоб заінтригувати тих, хто буде переглядати фото. Не обмежуйтеся одним фотознімком – розкажіть цілу історію, захопливу та сповнену новорічної магії.

Головний атрибут новорічних свят – ялинка. Не обов’язково фотографуватися на фоні новорічної красуні. Гарною ідеєю для фотосесії в домашніх умовах стане сам процес прикрашання ялинки.

Не менш цікавим сюжетом для фотографування може стати приготування новорічних страв разом із дітьми. Створити новорічну атмосферу на кухні допоможуть штучна чи жива невеличка ялинка, гірлянди та інші атрибути свята. Динамічний процес приготування їжі не лише дозволить отримати гарні світлини, а й подарує безліч приємних емоцій.

Подарунки – ще одна креативна ідея для домашньої фотосесії, особливо якщо у зйомці беруть участь діти. У цьому випадку головне – намагатися вловити якнайбільше щасливих емоцій дітей, коли вони знаходять довгоочікувані сюрпризи під ялинкою. Також можна пофотографувати весь процес пакування подарунка.

Передати святковий настрій допоможе звичайна гірлянда. Можна тримати її в руках, або повісити на себе. Дуже атмосферно та святково виглядатимуть фото, зроблені в світлі гірлянд на вулиці.

Хочете отримати оригінальну фотосесію – зніміть весь процес від приготування зйомки до отриманих результатів.

Гарні аксесуари для новорічної фото сесії – яскраві чашки, а також в’язані шапки зі шкарпетками та тематичні светри. Вони додадуть знімкам домашнього затишку та тепла.

Новорічна фотосесія чудово поєднується з історією кохання. Фото, на яких пара  прикрашає  ялинку, розплутує гірлянди або готує новорічні страви, виглядатимуть мило та невимушено. Якщо дозволяє погода, можна зробити вуличні фото – погратися в сніжки, разом зліпити сніговита тощо.

Не забувайте про домашніх улюбленців. Зробіть пухнастих членів родини героями вашої новорічної фотосесії. Ловіть моменти, коли вони допомагатимуть вам прикрашати ялинку чи брати участь у вуличних іграх.

Зробити цікаві фото допоможе звичайна ялинкова прикраса. Візьміть гладку дзеркальну кульку, та спробуйте вловити фотоапаратом своє відображення в ній.

Влаштуйте новорічний маскарад – підготуйте незвичні костюми, приміряйте на себе незвичні ролі та трохи побешкетуйте.

Читайте також: У Запоріжжі з’явився незвичайний сніговик – фото