Міський голова розповів про результати своєї робочої поїздки до Києва

Володимир Буряк на своїй сторінці в “Фейсбуці” розповів, що найголовнішим питанням, яке сьогодні обговорювалось у столиці було формування бюджету на наступний рік і проблеми, викликані коронавірусом і коронакризою. Міський голова відзначив, що попри всі заходи, вжиті центральною та місцевою владами для полегшення життя бізнесу щодо оподаткування, надходження в бюджети знизилися. Проте державна реверсна дотація залишилися на тому ж рівні, що й раніше.
– Я передав звернення з проханням до центральних органів влади переглянути це питання на користь Запоріжжя. Адже сьогодні на бюджети місцевих рад покладені й додаткові обов’язки, зокрема, щодо забезпечення закладів освіти всім необхідним для проведення навчального процесу в умовах карантину – а це десятки мільйонів гривень. І знову ані гривні допомоги від держави! Тим паче, що Запоріжжя не отримало жодної копійки з державної субвенції на боротьбу з пандемією. Хоча місцевий бюджет виділив 100 млн. грн. Впевнений, що саме завдяки оперативно вжитим у Запоріжжі заходам наше місто знаходиться в «зеленій зоні», – наголосив Володимир Буряк.
Ще одне проблемне питання, яке обговорювалось на засіданні  – тиск на місцеву владу з боку правоохоронних органів. Його відчули за останні декілька місяців майже всі міські голови, які відвідали засідання. Під численні перевірки з боку різних служб потрапив і аеропорт Запоріжжя. Через це  члени правління Асоціації міст України підготували ще одне звернення до центральних органів влади з закликом припинити цей тиск. Мер Запоріжжя Володимир Буряк розповів, що провів багато зустрічей під час відрядження питанню запорізького аеропорту.
– Що стосується запорізького аеропорту. Цьому питанню під час відрядження присвятив найбільше зустрічей. До багатьох вдалося достукатися. Маю надію, що за місяць ми нарешті запустимо в роботу давно збудований термінал, – підкреслив Володимир Буряк.