Завтра відбудеться перша сесія Запорізької міської ради нового скликання

Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці”. Володимир Буряк згадав, як 5 років тому приймав присягу міського голови та висловив вдячність запоріжцям, які підтримали та довірили продовжити розпочаті проєкти.

– Я дуже ціную те, що запоріжці надали мені підтримку на цих місцевих виборах і довірили продовжити розпочате. Робота в міській раді – це не політика, це реальні буденні питання життєдіяльності міста: комунальні, охорони здоров’я, транспорту, освіти, культури тощо. Попереду багато викликів у досить непростих умовах через пандемію COVID-19 та коронакризу. Я до цього готовий, – підкреслив Володимир Буряк.


Міський голова висловив сподівання, що новообраний склад депутатського корпусу також націлений на розвиток міста та ставить саме його вище від будь-яких політичних амбіцій. І новообрана міська рада працюватиме для того, щоб Запоріжжя було найкращим.

Нагадаємо, на виборах міського голови Запоріжжя Володимир Буряк з величезним відривом переміг інших кандидатів у першому турі. За чинного мера проголосували майже 60% запоріжців.

Читайте також: Як виглядає нова оранжерея в запорізькому ботанічному саду – фото