Суд відмовив Анатолію Куртєву в відновленні його на посаді секретаря міської ради, а потім ніби-то змінив рішення

На своїй сторінці у “Фейсбуці” мер Запоріжжя Володимир Буряк опублікував фото відповідної постанови, де Анатолію Куртєву відмовлено в поновленні на посаді.

– В той же день Куртєв подав ідентичний позов до суду й тепер заявляє про те, що з різницею в один день!! той самий суддя!! з однієї справи!! виносить вже протилежне рішення. Наразі міськрада не отримала офіційного документу, який це підтверджує. В будь-якому разі, наші юристи будуть змушені звернутися до суду за роз’ясненнями, яке ж рішення виконувати. Але нехай із суддею, яка міняє думку з різницею в один день, розбираються правники та правоохоронці, – повідомив Володимир Буряк.

Разом із тим, мер зазначив, що для нього головне, щоб депутати повернулися до роботи й проголосували за низку рішень, на які містяни чекають ще з минулого місяця.

– Що хочу сказати вам, шановні запоріжці: якщо для розблокування роботи міської ради моїм опонентам необхідно будь-якими законними, а може й незаконними методами добитися необхідного їм рішення суду, то нехай так воно й буде! Аби нарешті депутати прийшли до сесійної зали й почали виконувати свої прямі обов’язки, голосуючи за виплату зарплат медикам і освітянам, за виділення коштів на ремонти доріг і на допомогу дітям, батьки яких загинули в АТО (ООС) та багато інших важливих для містян соціальних питань. Депутати! Згадайте нарешті для чого вас обрали люди! Засуньте вже політику подалі й давайте працювати!, – закликав Володимир Буряк.

Нагадаємо, минулого тижня запорізькі депутати двічі провалили сесійне засідання через звільнення з посади Анатолія Куртєва. Політика, на жаль, виявилася важливішою за прийняття низки важливих питань, що стосуються життя міста та його мешканців. Подивимося, чи почнуть депутати працювати.

Читайте також: Мер Запоріжжя закликав політичні сили об’єднатися