Корегував російські удари по Запоріжжю: правоохоронці затримали дезертира, що працював на росіян.
Мешканець Запоріжжя, який самовільно залишив військову частину, почав працювати на російське ФСБ. Дезертир корегував ворожі удари місту.
Після втечі з підрозділу чоловік писав прокремлівські коментарі у чатах Telegram-каналів, де його помітили співробітники російського ФСБ та запропонували співпрацю.
Для росіян дезертир збирав місця дислокації Сил оборони. Для цього під час спілкування зі знайомими він завуальовано випитував «потрібну» йому інформацію. Потім виходив на місцевість для дорозвідки.
Після чого звітував куратору, а також позначав для російських спецслужб на Google-картах розташування потенційних «цілей».
Затриманому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 «Державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану» та ч. 1 ст. 408 «Дезертирство» Кримінального кодексу України. Наразі він під вартою без права внесення застави. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.