Запорізьким школярам планують продовжити пільговий проїзд на літо.

У Запоріжжі школярі зможуть користуватися 50-відсотковою знижкою на проїзд у комунальному транспорті не лише під час навчального року, а й влітку. Про це поінформувала в.о. міського голови Регіна Харченко.

Раніше пільга для учнів діяла лише протягом навчального року. Після ухвалення змін школярі зможуть їздити за пільговим тарифом і під час літніх канікул.

Попри те, що в дописі зазначається, що скористатися знижкою можна буде лише за умови оплати транспортною карткою «Січ» (лише її покупка коштує ще +60 гривень), посадовці пояснюють, що діти шкільного віку зможуть розраховуватися за проїзд так, як і було раніше, включно з готівкою.

Повне рішення планують підписати у міській раді наступного тижня. Відомо, що знижка поширюється лише на комунальний транспорт. У приватних маршрутках, де з червня вартість проїзду зросла до 25 гривень, жодних пільг для школярів не передбачено.