Іноді, як виявляється, паління стає в пригоді. Так, близько опівночі, житель будинку, розташованого на вулиці Зестафонській, вийшов на балкон, щоб покурити. Поблизу будинку був припаркований його автомобіль – старенький “Жигулі”, і чоловік, вдивляючись у темряву, захотів пересвідчитися, що він у порядку. Свій транспортний засіб він побачив, але зрозумів, що його зрушили з колишнього місця, і з автомобіля доносяться підозрілі звуки.
Схвильований господар машини зрозумів, що нею хтось задумав заволодіти. Не гаючи часу, він набрав “102”. Патрульний наряд міліції оперативно під’їхав за вказаною адресою. З “Жигулів” кинулися навтьоки двоє молодиків. Однак співробітники міліції швидко наздогнали та затримали їх. Оглядаючи автомобіль, правоохоронці з’ясували, що зловмисники потрапили до салону автомобіля, який не мав сигналізації, зламавши замок на дверцях. Далі 19-річний та 24-річний жителі Запоріжжя вирішили, що заведуть автомобіль, замкнувши контакти вирваних дротів замка запалювання. Деякий час вони й намагалися це зробити, а коли побачили міліцейську машину, зрозуміли, що їх задум провалився.
У Ленінському райвідділі міліції, куди патрульний наряд доставив затриманих, з’ясувалося, що вони вже мають кримінальний досвід. Обидва відбували покарання за скоєння крадіжок. Тим не менше, знаючи, що знаходяться під наглядом після звільнення, зловмисники прийняли чималу дозу спиртних напоїв і знову пішли “на діло”. Як вони самі пояснили, “рухали” ними виключно корисливі цілі – продати чужий автомобіль та отримати за це гроші.
– Наразі стосовно затриманих порушено кримінальну справу за статтею КК – “замах на незаконне заволодіння транспортним засобом”. Санкція цієї статті передбачає до 10 років позбавлення волі, – розповіли “ЗС” у прес-службі обласної міліції.