Міський голова Олександр Сін представив нового начальника спеціалізованого комунального підприємства “Запорізька ритуальна служба”. Ним став Олександр Кітель, який працював до цього головним інженером підприємства.
Міський голова повідомив, що попередній керівник “Запорізької ритуальної служби” Сергій Пекшин попросив звільнити його від займаної посади ще в січні, оскільки йому запропонували іншу перспективну роботу. “Ми домовилися, що Сергій Пекшин підготує собі заміну, налагодить надання “Ритуалом” послуг з догляду за похованнями і тільки після цього звільниться. Можу сказати, що він повністю виконав взяті на себе зобов’язання”, – сказав мер міста.
Міський голова підкреслив, що Сергій Пекшин показав себе успішним менеджером, який зміг значно покращити роботу СКП “Ритуал”. У 2011 році прибуток підприємства склав 914 000 гривень, що на 767 000 більше, ніж у 2010 році. На 721 000 гривень зросли відрахування до бюджетів усіх рівнів. Середня зарплата працівників склала 2989,6 гривні (на 337 гривень більше, ніж у 2010 році). При цьому адміністративні витрати у порівнянні з 2010 роком зменшилися на 486 000 гривень.
“Хочу подякувати Сергія Пекшина за відповідальне ставлення до роботи. Важливо також те, що він зумів підготувати кваліфікованого наступника на свою посаду”, – заявив Олександр Сін.
– Вибір нового керівника “Ритуалу” з числа співробітників підприємства доводить, що кожен працівник, який професійно виконує свої обов’язки, може розраховувати на кар’єрне зростання. Упевнений, що Олександр Кітель зможе забезпечити подальший успішний розвиток комунального підприємства, – сказав Олександр Сін.
Для довідки: Олександр Кітель народився 8 вересня 1973 року в м. Керч. У 1997 році закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут імені адмірала Макарова. Йому було присвоєно кваліфікацію інженера-механіка. У вересні 2010 року вступив на економічний факультет післядипломної освіти Запорізької державної інженерної академії. У 1997 році переїхав до Запоріжжя і був прийнятий на роботу в ТОВ “Промтекс” на посаду менеджера. У 1999–2003 роках працював у комерційних структурах міста. У лютому 2003 – березні 2011 році працював в КП “Паркування”. Обіймав посади інженера, головного інженера, заступника директора з експлуатації, заступника директора з економіки та аналізу господарської діяльності. У березні-травні 2011 року – економіст I категорії інвестиційного відділу економічного департаменту ВАТ “Дніпроенерго”. З червня 2011 року – головний інженер спеціалізованого комунального підприємства “Запорізька ритуальна служба”.