Урочистий захід, присвячений Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, пройшов в обласному музично-драматичному театрі ім. Магара.
Напередодні професійного свята представників галузі ЖКГ привітали керівники обласної та міської влади. Зі словами привітання до присутніх звернувся міський голова Олександр Сін:
– Сьогоднішнє свято – одне з найбільш значущих для Запоріжжя, оскільки працівники цієї сфери забезпечують стабільну роботу міста і надання послуг населенню. За їх роботою жителі оцінюють діяльність міської влади. Я вважаю, що ці люди багато роблять для того, щоб наше місто було чистим, доглянутим, у квартирах було тепло і світло. Працівники житлово-комунального господарства успішно справляються з поставленими завданнями.
Одним із головних напрямків роботи міської влади Олександр Сін назвав реформування системи ЖКГ, забезпечення комунальних підприємств сучасною технікою, впровадження у виробництво нових технологій. Все це дозволить вивести житлово-комунальні служби на більш високий рівень, при цьому забезпечивши високу якість надання населенню послуг.
З нагоди свята кращі працівники сфери ЖКГ були нагороджені Почесними грамотами виконкому Запорізької міської ради. Для всіх присутніх відбувся концерт.