У четвер, 12.01.2012, в центрі Запоріжжя на фасаді будинку на вул. Перемоги, 63 з’явилося зображення Й.Сталіна з написом “Я убил миллионы украинцев!” А за что тебе поставят памятник? Избавим город от позора!”.
Зазначене зображення викликало широкий резонанс у суспільстві і обурення серед великої кількості мешканців Запоріжжя.
До виконавчого комітету Запорізької міської ради надійшло 41 звернення від громадян та громадських організацій міста із вимогами встановити законність розміщення зображення Й.Сталіна.
Управлінню комунального господарства та дорожнього будівництва Запорізької міської ради, комунальному підприємству “Запорізьке міське інвестиційне агентство” та департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради було доручено провести перевірку законності його розміщення.
За результатами перевірки виявлено, що рекламна конструкція на фасаді будинку на вул. Перемоги, 63 розміщена без дозволу, що є порушенням ст. 16 Закону України “Про рекламу” та п.3.1 Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м.Запоріжжя, затвердженого рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 31.05.2010 № 250.
За фактом незаконного розміщення рекламної конструкції на фасаді будинку на вул. Перемоги, 63 було складено відповідний акт та надано доручення, згідно з яким комунальне підприємство “Запорізьке міське інвестиційне агентство” 23.01.2012 зняло зображення Й.Сталіна.
На даний час ведеться робота зі встановлення власників будинку та рекламної конструкції. Для її прискорення було направлено запит до Запорізького міського управління ГУ МВС України в Запорізькій області.
Виявлені власники будинку та рекламної конструкції будуть притягнуті до відповідальності у вигляді штрафу.
Управління комунального  господарства та дорожнього будівництва Запорізької міської ради – робочий орган 
з питань розміщення зовнішньої  реклами в м. Запоріжжя