“Мотор-ЗНТУ-ЗАБ” (Запоріжжя) – “Портовик” (Южне) 29:24 (13:12).
Поєдинок лідерів чемпіонату викликав неабияке нервове напруження як у гравців, так і у вболівальників. Може, тому підопічні Миколи Чігарєва зуміли відкрити рахунок лише ближче до 4 хвилини. Жорстка боротьба велась на кожній ділянці майданчика. Запоріжці мали мінімальну перевагу, а після 20 хвилини южненці навіть зрівняли рахунок (9:9). Та на перерву наші пішли, все ж маючи одне очко в запасі.
Після відпочинку інтрига зустрічі не згасла. Гості намагалися переломити хід зустрічі, проте максимум, що їм вдалося, це ще раз підтягтися до суперника (16:16). Після чого запоріжці замінили воротаря, і картина матчу істотно змінилася. Також варто відзначити досить впевнену гру в захисті нашого колективу, завдяки чому вдалося повністю нейтралізувати дії основних форвардів “Портовика”.
Що ж, чергова заслужена перемога “Мотора” і тепер очікуємо на появу тут основного лідера – полтавське “Динамо”.
А тим часом, як повідомляють РІА “Новини”, Микола Чігарєв заявив агентству “Р-Спорт”, що розгляне варіант повернення на пост головного тренера чоловічої збірної Росії з гандболу, якщо, звісно, Союз гандболістів Росії (СГР) сам запросить його. Нещодавно було прийнято відставку багаторічного керівника чоловічої збірної Росії Володимира Максимова, під керівництвом якого росіяни завершили виступ на чемпіонаті Європи у Сербії, не подолавши навіть перший груповий етап. Нагадаємо, Чігарєв уже приходив на зміну Максимову в жовтні 2008 року, а у лютому 2010 року Максимов знову повернувся на посаду головного тренера.