У Запорізькій міській раді на прес-конференції презентували старт Обласного конкурсу серед молодих журналістів “Нащадки переможців” до Дня Перемоги. Як розповів керівник організації Володимир Систеров, сьомий рік поспіль на конкурс надходить все більше робіт від молодих журналістів.
– Мета конкурсу благородна і реальна – патріотичне виховання. Ми вважаємо, що шкільні роки – це благородний грунт, де вже можна посадити і виростити зерна раціональності і справедливості. Таким чином молодіжна організація “Прес-центр “Акцент” залучає молодих журналістів до обговорення соціально-важливих проблем.
До участі запрошуються молоді журналісти, які не бояться висловити власну думку, свої погляди на важливі питання. Конкурс проводиться в двох вікових категоріях: “Шкільна молодь” – від 14 до 17 років, “Студентська та працююча молодь” – від 18 до 17 років. Конкурсантам представлено цілий ряд тем, які безпосередньо пов’язані з патріотизмом, повагою і справедливістю. Саме цей конкурс допоможе кожній молодій особистості відчути себе справжнім журналістом.
Як підкреслив перший заступник міського голови Андрій Іванов, кращі роботи конкурсантів будуть видані в Літопису, а він має стати настільною книгою для кожного жителя Запоріжжя.
Більш детальну інформацію про конкурс можна знайти на сайті ngo.zp.ua і accent.biz.ua.