Запорізький “Металург” провів перший контрольний поєдинок на третьому зборі в турецькій Анталії проти четвертої команди Білорусі – “Динамо” (Мінськ). Мінчани проводили заключний поєдинок перед від’їздом на батьківщину і подумки були вже вдома, проте, гра видалася цікавою і бойовою. Українці вже в дебюті відкрили рахунок після своєї фірмової атаки: Жуніор пасом урозріз вивів на ворота Пісоцького – 0:1. Але перед самою перервою, в досить простій ситуації, “Металург” несподівано пропустив: форвард “Динамо” зі штрафного пробив по воротах – рикошет від Максима Імерекова – 1:1.
У другому таймі серія замін оживила гру запоріжців, проте Олексію Бєліку і Артуру Каськіву з вигідних позицій відзначитись не вдалося, і рахунок залишився незмінним.
Наступний спаринг “Металург” проведе в середу, 29 лютого, проти клубу “Акжайік” (Уральськ, Казахстан).