Жахливий злочин відбувся у Токмаку напередодні 8 Березня. Жінка народила чоловіку дитину, а він на радощах напився та вбив свого знайомого.
Мешканка Токмаку зі сльозами на очах розповіла міліціянтам про те, що, завітавши до свого 73-річного батька, знайшла його понівечений труп. Співробітники міліції ретельно оглянули місце події та відзначили, що в хаті панує порядок і нібито-то нічого не щезло. Дочка потерпілого підтвердила, що в будинку нічого не пропало: гроші та всі цінні речі були на своїх місцях.
За словами начальника сектора карного розшуку Токмацького райвідділу міліції Андрія Собецького, по-перше, опитали сусідів та розпочали пошуки можливих свідків. Спочатку необхідно було встановити основні мотиви скоєння злочину. Версія розбійного нападу не знайшла свого підтвердження, як і версія пограбування.
У коло зору міліціонерів потрапив 37-річний житель Токмака, який допомагав дідусю з господарства. За певну платню він виконував важку чоловічу роботу.
Як встановили оперативники, чоловік навідався до дідуся, знаходячись напідпитку, бо в нього народилась дитина. Щасливий батько дуже пишався тим, що вона в нього вже третя. Та цю гордість пенсіонер не розділив. Мовляв, сім’я новоспеченого татуся і так живе в злиднях, тепер він ще нову маленьку людинку обрікає на нікчемне існування.
Таку страшну образу і приниження чоловік не пробачив, він схопився за молоток і почав бити старенького по голові. Агресія додавала сил, чоловік ніяк не міг опанувати себе і зупинився, лише коли зрозумів, що дідусь не рухається. Злякавшись скоєного, зловмисник втік.
Під час затримання в чоловіка, який вже був раніше засудженим за пограбування, було вилучено ручку-пістолет, пристосовану для стрільби малокаліберними набоями, яку направили на дослідження до експертного центру.
– Тепер замість того, щоб пестити дітей, чоловіку доведеться відправитись за грати. Стосовно нього порушено кримінальну справу за статтею КК – “незаконне поводження зі зброєю” та “умисне вбивство”. Такий злочин карається позбавленням волі на строк до 15 років, – розповіли “ЗС” у прес-службі облГУВС.