“Будівельник” (Київ) – “Ферро-ЗНТУ” (Запоріжжя) 82:70 (24:20, 26:13, 18:17, 14:20). Южний. 25 березня. ФСК “Олімп”. 1600 глядачів.
“Будівельник” став володарем Кубка Суперліги-2012, обігравши у фіналі турніру “Ферро-ЗНТУ”. Незважаючи на результативну гру Ренді Кулпеппера, який знайшов у собі мужність вийти на ігрову арену після травми, у гравців запорізької команди, на відміну від “Будівельника”, не склалося з дальніми “пострілами”.
По завершенні гри відбулося урочисте нагородження обох команд за участю президента ФБУ Олександра Волкова. Ренді Кулпеппера було визнано MVP Фіналу Чотирьох Кубка Суперліги. Американський захисник “Ферро-ЗНТУ” став не лише найрезультативнішим, а й найефективнішим гравцем за підсумками двох матчів, здобуваючи 32,5 очка та 28 балів РЕ в середньому за гру. Особливо яскраво найкращий гравець дводенного ігрового марафону в Южному провів півфінальну зустріч із “Одесою”, відзначившись 41 очком, 5 передачами та 5 перехопленнями (39 РЕ) і встановивши рекорд результативності Кубка Суперліги за всі три його розіграші.