На прес-конференції міський голова Олександр Сін повідомив, що з 1 по 7 березня концерн “Міські теплові мережі” отримав від усіх категорій споживачів майже 38 мільйонів гривень оплати за тепло і гарячу воду за лютий.
За словами Олександра Сіна, міський бюджет перерахував понад 33 мільйони гривень. Міські бюджетні установи боргів за лютий не мають (всього оплатили 123,2 відсотка, внісши частину коштів авансом).
Вкрай низькими залишаються платежі споживачів, які фінансуються з державного бюджету. З початку місяця вони склали трохи більше 200 000 гривень. Платежі городян за перший тиждень березня склали 787 000 гривень. Міський голова підкреслив, що, на жаль, не всі запоріжці відгукнулися на прохання міської влади розрахуватися за спожиті тепло і гарячу воду.
Олександр Сін у черговий раз нагадав запоріжцям, що небажання своєчасно і в повному обсязі сплачувати концерну “Міські теплові мережі” за надані послуги може призвести до того, що місто вже найближчим часом залишиться без гарячої води через обмеження постачання природного газу.