У Запоріжжі готують міську програму виходу міста з кризи, спричиненої пандемією коронавірусу

Сьогодні у міськраді відбудеться зустріч економістів, фінансистів, юристів, на якій обговорюватимуть координацію дій міської влади та концепцію програми відновлення економіки міста після виходу з карантину.  Про це на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці” повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк.

Міський голова подякував усім запоріжцям, які відповідально поставилися до посилених обмежень на Великдень та залишилися вдома. При цьому Володимир Буряк наголосив, що епідеміологи країни прогнозують сплеск коронавірусної хвороби на початку травня. Запорізькі медзаклади забезпечені запасами необхідних засобів індивідуального захисту, дезрозчинів, антисептиків, лікарських засобів. Також в лікарнях міста є 63 сучасних апарати ШВЛ, вже оплатили та незабаром прибудуть ще 25. Крім того, місто, як і країна та весь світ, повинно бути готовим приймати рішучі дії для відновлення економіки після закінчення карантину.

– Чекаємо від центральної влади рекомендацій щодо анонсованого послаблення карантину. Разом з тим, сьогодні збираю економістів, фінансистів, юристів задля того, щоб скоординувати дії міської влади та розробити програму виходу з кризи, зокрема й підтримки бізнесу, – зазначив Володимир Буряк.

Нагадаємо, у Запоріжжі 68 людей захворіли на коронавірус. 8 мешканців міста вже одужали. 24 запоріжця проходять ліквання в стаціонарі, 36 – лікуються вдома на самоізоляції.

Читайте також: Запорізька лікарня отримала мобільний цифровий рентген